Sıkça Sorulan Sorular

1. Neden takipçi satışı yok ?

Hızlı takipçi arttırabilmek için bot ve sahte hesap gerekmektedir. Bu da hesabındaki organik etkileşim oranının düşmesine sebep olur ve sayfanın öne çıkmasını engeller. Yorum satışı ise tıpkı internet reklamı vermek gibi öne çıkarmak ve güven kazanmak üzere tasarlanmış yeni nesil PR çalışmasıdır. Takipçi sayıları %50'ye varan düşüş gösterirken yorum sayıları sabit kalır. Gerçek yazarlardan oluşan ekibimiz ile satın alınan yorum sayısı kadar beğeni ve takip sayısını ücretsiz olarak sağlayacaktır.

2. Yazarların gerçek olduğunu nasıl
kontrol ediyorsunuz?

Üye olan her yazarın sabit mail adresi ve sabit sosyal ağları mevcuttur. Bu hesaplara bağlı telefon numarası kaydedilerek WhatsApp ve Telegram üzerinden birebir görüşme sağlanır. Yazar, verilen etkinliği tamamladığında ekran görüntüsü alarak sisteme yüklemektedir. Bu ekran görüntüsündeki isim geçmiş etkinliklerle de tutarlı olmalıdır. Aksi halde hesabını kapatılır.

3. Yorum yazdırmak doğru mu ?

İşletmeniz hakkında yazdırılan yorumlarda herhangi bir şekilde yalan, yanlış, gerçek dışı bilgiler yazdırılmaz. Bu bir PR çalışmasıdır. Viral reklam çalışması da diyebiliriz. İnternet üzerinden yönlendirme, ürün yerleştirme, kullanıcılar ve influecerlar tarafından önerilme yöntemidir. Ünlü oyuncuların marka yüzü olmasından farksızdır. Sadece kişiler ve mekanlar farklıdır. İşletmenizin önerilmesi ve puanlanması için karşılığında ücret ödenmektedir. Böylece Google aramalarında  öne çıkarak ilk sıraya yerleşeceksiniz.

4. Çalışma gizliliği nasıl sağlanıyor?

İsminiz ve hesabınız gizli kalır. Yazarlar düzenlenen etkinliğe açıktan katılım sağlamaz. Hesabınız için yapılan tanıtım çalışması yalnızca görevli yazarlara özelden bildirilir. Böylece güven problemi yaşanmaz.

5. Satın aldığım yorumları gönderiler arasında paylaştırabilir miyim ?

Evet. Aldığınız yorum sayısını bir hesaptaki birden fazla gönderiye dağıtabilirsiniz. Tek bir gönderide olmasının bir avantajı ise o gönderinin keşfet sayfasına düşme olasılığını ve etkileşim oranını arttırır.

6. Hesap bilgilerimi verecek miyim ?

Hayır. Herhangi bir hesap bilginizi ya da şifrenizi talep etmiyoruz. Yorum almak istediğiniz gönderi/gönderilerinizi belirterek, anahtar kelimelerinizi eklemeniz yeterlidir.

7. Satış garantisi nedir ?

Bu denli önemli bir çalışmamız karşılığında çok cüzi ve düşük bir ücret talep edilmektedir. Buna karşın 1 müşteri dahi katkısı olsa maliyetini karşılayacağından satışlarınızı arttıracağı garantisi verilmektedir. Ayrıca aynı hizmet ve organik yorum olması kaydıyla tarafımızca en iyi fiyat garantisi sunulmaktadır.

1. Üye oldum, nasıl yazar olabilirim ?

Yorum satın almak ya da yazar olmak için önce siteye üye olmanız gerekmektedir, kolayca üye olabilmeniz için e-posta ve şifre ile kayıt olmanız yeterli. Facebook ve Google hesabınızda anında giriş yapabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra çalışmalara katılmak ve para kazanmak için, "Etkinlikler" sayfasındaki çalışmalara katılabilirsiniz. Etkinlik yöneticisi detaylı bilgileri sizinle özelden paylaşacaktır.

2. Ne kadar kazanacağım ?

Gelen siparişler doldurduğunuz forma uygun olan hesaplara iletilecek. Websitemizden ve sosyal medya hesaplarından duyurular yapılacak. Örneğin bir Instagram gönderisine reklam işbirliği geldiyse, o gönderiye anahtar kelimeler eşliğinde yorum yapmanız, beğenmeniz ve takip etmeniz istenilecek. Ekran görüntüsünü bize gönderdiğiniz an hesabınıza ücret yatırılacak. Yorum başına ödenecek ücret 25 Kuruş ile 2 TL arası olarak belirlenmiştir. Talep özelleştikçe (ingilizce yorum vb.) ücret artış gösterecektir.

3. Çekim limiti nedir ?

Sıra geldi en tatlı kısmına, bir kaç saniye ayırarak kolayca kazandığınız parayı nasıl çekebilirsiniz? Hem etkinlik organize etmek, hem ödemeleri ayarlamak ve tek tek ödeme yapmak çok zaman alacağından en az 25 TL çekim limiti koyuldu.

4. Nasıl daha fazla kazanabilirim ?

İş yoğunluğu arttıkça yardıma ihtiyacımız olacak. Sizde bize katılarak Denetleyici olabilir ek gelir sağlayabilirsiniz. Gerçek kişilerle birebir irtibat kurulacağı için genellikle her 100 kişiye 3 Denetleyici belirliyoruz. Denetleyiciler iyi yorum yazan kişiler içerisinden seçilmektedir. Alınan işe göre değişmekle beraber Denetleyicilere yaklaşık 2 kat fazla ücret ödenmektedir. Denetleyiciler kendi grubundaki yazarların işleyişini kontrol etmektedir.

5. Biriken bakiyemle yorum alabilir miyim ?

Elbette. Aslında bu sitenin açılış amacı sosyal medya kullanıcılarının birbirlerine destek olabilmesidir. Maddi gücü olan insanlar büyük meblağalar ödediği reklam ajansları sayesinde hiç bir şey yapmadan fenomen olabiliyor. YorumEkle.com sayesinde yorum yazıp bakiye biriktirdikten sonra, bakiyeniz ile yorum alabilirsiniz. Bir nevi karşılıklı dayanışma.

6. Yazarlığın engellenme sebepleri nelerdir ?

1 - Sahte ve birden fazla hesap kullanmak,

2 - 10 Kelimeden az yorum yapmak,

3 - Sosyal Medya siparişinde Takip ve Beğeni

     yapmadan sadece yorum yapmak,

4 - Sosyal Medya hesaplarında 100'den az takipçiye

     sahip olmak, gerçek dışı izlenimi uyandırmak,

5 - Etik kurallar dışına çıkmak veya eleştiri

     sınırlarını aşmak.

7. Hesabımda para varken engellenirsem

    param ne olur?

Para çekme alt limitinin üzerindeyse hesabınız kapatılsa da bakiyenizdeki para yatırılır. Ancak limit altı ufak meblağlar da ücret yanar, aksi takdirde iyi niyetli olan bu durum para çekebilmek için kasten kullanılabilir.